Cennik – Laweta Trójmiasto 24/7

Holowanie na terenie Trójmiastaod 200zl
Holowanie w trasieOd 2,5zł /km
Wymiana kołaod 150zł
Awaryjne odpalenie autaod 150zł
Wyciągniecie auta z błotaod 200zł
Dowóz paliwaod 150zł
Diagnostyka auta na miejscu100,00 zł

Poznaj cennik usług drogowych realizowanych przez naszą firmę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, z jak wielkim stresem wiążą się wszelkiego rodzaju, nieprzewidziane zdarzenia drogowe. Staramy się więc, by nasze ceny nie stanowiły dla Ciebie dodatkowego powodu do niepokoju. Zapewniamy profesjonalną autopomoc, z zachowaniem bardzo przystępnych cen za usługi pomocy drogowej.

Autopomoc Trójmiasto – cenyWiemy, że do kolizji czy awarii samochodu dochodzi często w drodze do pracy czy, na przykład, podczas weekendowego wyjazdu za miasto. Z tego względu realizujemy usługi autopomocy przede wszystkim na terenie Trójmiasta. Ceny za pomoc drogową czy holowanie aut zaczynają się od 200 złotych – ostateczny koszt zależy od dalszych, podejmowanych przez Ciebie decyzji.

Na terenie Trójmiasta i okolic możesz skorzystać również z takich usług, jak awaryjny dowóz paliwa (cennik niżej) czy wyciąganie pojazdu z błota. Zawsze możesz przy tym liczyć na uzyskanie wglądu w ogólny koszt każdorazowej obsługi z naszej strony.

Nie zawsze jednak autoholowanie w Trójmieście jest niezbędne – niekiedy wystarczyć może pomoc drogowa na miejscu. Ceny w tym wypadku zależą w największej mierze od „skali” problemu. Jeśli obawiasz się, że to coś naprawdę poważnego, wybierz diagnostykę pojazdu na miejscu (100 złotych), a następnie zdecyduj, czy realizujemy transport do warsztatu, czy odpalamy metodą awaryjną. Jesteśmy także w stanie podjąć się wymiany koła na miejscu – cennik od 150 złotych w górę.

Pomoc drogowa poza Trójmiastem – cennikMożliwe, że chcesz odholować pojazd poza Trójmiasto lub też z innej miejscowości do Gdańska i okolic. W tej sytuacji również możesz liczyć na naszą pomoc! Cennik pomocy drogowej poza miastem rozliczany jest wówczas według stawki za kilometr (od 2,5 zł). Oczywiście – tego rodzaju obsługa jest zawsze wyceniana indywidualnie, zatem zachęcamy do wcześniejszego kontaktu w celu omówienia ewentualnych kosztów danego zlecenia.